Chinese Paradise (2nd Edition) (Česká edice) Workbook 2 Zväčšiť

Čínsky raj (Česká edícia) - pracovný zošit, cvičebnica (druhé vydanie)

Nový produkt

Toto je pracovný zošit s 12 lekciami.

Viac detailov

536,00 Kč

Tabuľka dát

NázovČínský ráj
Podtitulokcvičebnice
AutorLiu Fuhua
Dátum publikácie2014-07
Počet stránok66
Verzia2
Jazyková edíciačeská
Typkniha + CD
KategórieČinský jazyk
ISBN-139787561938843

Detaily

Toto je sešit číslo 2, včetně šesti jednotek, 12 lekcích. Každá lekce obsahuje 6-8 cvičení, které spadá do čtyř sekcí-čínského Pinyinu, čínských znaků, slov a rozhovorů, které jsou podporovány dynamické a inovativní ilustrace a vzorů, živých a zajímavých forem jako je například umístění nálepky, zbarvení, kreslení čar, řešení bludiště, atd. Kromě toho v ní také existují tématicky relevantní řemeslné činnosti. Na konci knihy jsou samolepky.

Chinese Paradise je řada dětských základních čínských učebnic zaměřených na studenty základních škol. Je klíčová učebnice projektem Hanban. Jeho první anglické vydání bylo vydáváno v roce 2005, následované řadou 45 jazykových vydání úrovně 1. V současné době série byla prodána do více než 50 zemích a oblastech světa, byla široce používána v základních a středních školách v zahraničí a stala nejpopulárnější dětskou čínskou učebnicí v zámořských oblastech.

Druhé vydání celé série má celkem šest úrovní. Je vhodná pro studenty stupně 1-6 na základních školách v Evropě a na mezinárodních školách v Číně. Každá úroveň se skládá z jedné učebnice (s CD), jeden sešit (s CD), jedna sada slovních karet (na všech jazykových verzích), knihy učitele (pro všechny jazykové verze), odpovídající čtečky, sady testů, a čtyři multimediální CD-ROMy.

NÁHĽAD DO KNIHY 1 

NÁHĽAD DO KNIHY 2 

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Čínsky raj (Česká edícia) - pracovný zošit, cvičebnica (druhé vydanie)

Čínsky raj (Česká edícia) - pracovný zošit, cvičebnica (druhé vydanie)

Toto je pracovný zošit s 12 lekciami.

Príslušenstvo

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: