Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Čínština nejen pro samouky
  • Čínština nejen pro samouky

Čínština nejen pro samouky

499,00 Kč
S DPH

Nová učebnice čínštiny vás rychle a s jistotou seznámí s moderní hovorovou čínštinou, oficiálním jazykem Čínské lidové republiky. Snazší proniknutí do standardní čínštiny vám umožní mezinárodně platná fonetická transkripce pīnyīn.

Součástí učebnice je klíč k řešení cvičení a oboustranný slovníček. Její další nedílnou součástí jsou dvě vložená audio CD.

Počet
Vyprodáno

Díky didaktickému zpracování a postupně se zvyšující obtížnosti je tato učebnice vhodná nejen pro úplné nováčky, ale i pro „věčné začátečníky“. Učebnice obsahuje úplný výklad výslovnosti a rozsáhlý seznam kompozičních prvků čínských znaků (radikálů). Na základě autentických modelových vět se naučíte úspěšně dorozumívat v běžných životních situacích, seznámíte se také s nejdůležitějšími tématy každodenního života v nejvýznamnějších čínských provinciích. Každá z 15 lekcí obsahuje slovíčka a modelové věty jak v čínských znacích, tak i v pinyinu, v doslovném i volném překladu do češtiny, dále nácvik nových znaků s ukázkou pořadí jednotlivých tahů, rozšiřující slovní zásobu i řadu cvičení. Poznámky k jazykovým nebo regionálním zvláštnostem poskytují tzv. infoboxy. Důležité základy gramatiky najdete přímo u modelových vět, shrnuté a abecedně seřazené pak znovu na konci knihy.

Leda

Parametry

Autor
Monika Mey
Datum publikace
2010
Počet stránek
160
Jazyková edice
česká
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9788073352134