Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Erya Chinese - Intermediate Chinese: Comprehensive Course Ⅰ
  • Erya Chinese - Intermediate Chinese: Comprehensive Course Ⅰ

Erya Chinese - Intermediate Chinese: Comprehensive Course Ⅰ

496,00 Kč
S DPH

Učebnice čínštiny s CD. Další pokračování v sérii s kurzem pro mírně pokročilé, o dvou učebnicích s navazujícím kurzem pro pokročilé zaměřující se také na rozvoj komunikačních dovedností a pak dále na kurz obchodní čínštiny.

Počet
Vyprodáno

Erya Chinese je série učebnic pro studenty čínštiny, kteří se zúčastňují vysokoškolských programů nebo se učí čínštinu mimo ni. 

The Intermediate Chinese: Komplexní kurz je kniha pro komplexní kurz pro druhý ročník vysoké školy, ale také pro ostatní studenty zajímající se o čínštinu. Toto je první z jeho dvou svazků.

  1. Struktura a rozložení: Tento svazek obsahuje 12 lekcí a každá lekce je složená z několi druhů procvičování a zdokonalování. Obsahuje nová slova, cvičení složených z různých druhů procvičování, materiálu pro čtení. MP3 CD je obsažen v knize, poskytuje nahrávky textů a nová slova.
  2. Vlastnosti: Kniha je praktická; komplexní kurz, dodržuje zásady obtížnosti a krok-za-krokem k pokroku; různé druhy cvičení věnují pozornost komunikativnosti.

  3. Cílový uživatelé: Je vhodná pro studenty, kteří se naučili čínsky za jeden rok v 800 vyučovacích hodin a zvládli asi 2500 čínských slov.

  4. Návrhy: Intermediate Chinese: Comprehensive Course (I) může být použita v prvním pololetí druhého roku na vysoké škole. Předpokládá se, že každý z jejích 12 lekcí může trvat 6-7 vyučovacích hodin. Volné listy listy mohou být použity ve třídě pro doplňkové cvičení nebo jako domácí úkol.

Náhled do učebnice

Parametry

Autor
Liu Suqiao
Datum publikace
2013-07
Počet stránek
184/48
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561935491

Mohlo by vás také zajímat