Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Erya Chinese - Intermediate Chinese: Comprehensive Course Ⅰ
  • Erya Chinese - Intermediate Chinese: Comprehensive Course Ⅰ

Erya Chinese - Intermediate Chinese: Comprehensive Course Ⅰ

496,00 Kč

Učebnice čínštiny s CD. Další pokračování v sérii s kurzem pro mírně pokročilé, o dvou učebnicích s navazujícím kurzem pro pokročilé zaměřující se také na rozvoj komunikačních dovedností a pak dále na kurz obchodní čínštiny.

Počet
Poslední kus skladem

Erya Chinese je série učebnic pro studenty čínštiny, kteří se zúčastňují vysokoškolských programů nebo se učí čínštinu mimo ni. 

The Intermediate Chinese: Komplexní kurz je kniha pro komplexní kurz pro druhý ročník vysoké školy, ale také pro ostatní studenty zajímající se o čínštinu. Toto je první z jeho dvou svazků.

  1. Struktura a rozložení: Tento svazek obsahuje 12 lekcí a každá lekce je složená z několi druhů procvičování a zdokonalování. Obsahuje nová slova, cvičení složených z různých druhů procvičování, materiálu pro čtení. MP3 CD je obsažen v knize, poskytuje nahrávky textů a nová slova.
  2. Vlastnosti: Kniha je praktická; komplexní kurz, dodržuje zásady obtížnosti a krok-za-krokem k pokroku; různé druhy cvičení věnují pozornost komunikativnosti.

  3. Cílový uživatelé: Je vhodná pro studenty, kteří se naučili čínsky za jeden rok v 800 vyučovacích hodin a zvládli asi 2500 čínských slov.

  4. Návrhy: Intermediate Chinese: Comprehensive Course (I) může být použita v prvním pololetí druhého roku na vysoké škole. Předpokládá se, že každý z jejích 12 lekcí může trvat 6-7 vyučovacích hodin. Volné listy listy mohou být použity ve třídě pro doplňkové cvičení nebo jako domácí úkol.

Náhled do učebnice

Parametry

Autor
Liu Suqiao
Datum publikace
2013-07
Počet stránek
184/48
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561935491

Mohlo by vás také zajímat