Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Road to Success: Lower Intermediate - Listening and Speaking (with recording script)
  • Road to Success: Lower Intermediate - Listening and Speaking (with recording script)

Road to Success: Lower Intermediate - Listening and Speaking (with recording script)

467,00 Kč
S DPH

Jako učebnice střední úrovně v progresivním sérii čínských učebnic  Road to Success. Po zvládnutí této učebnice čínštiny se studenti pak dostávají do středně pokročilé fáze.

Kniha zahrnuje MP3 disk s nahrávkami nových slov, idiomů a textů a je doplněna o volný objem záznamového scénáře a odpovědními klíči.

Počet

Tato kniha spojuje jazykové dovednosti se sociální kulturou a integruje úspěšné zkušenosti autorů s výukou, výukové modely a výsledky z výzkumu, takže obsah a forma výuky je bohatší a lépe formovaná.

Každá lekce se skládá ze tří částí a to: "Poslouchej", "Uč se" a "Řekni". Každá sekce je podporována cvičením, aby okamžitě a účinně posílila paměť studentů s výrazy, novými slovy a idiomy v sekci a zvýšila se jejich efektivita učení.

Tato kniha je bohatá na obsah, koncentrovaná kolem populárních témat jako je cestování, návštěva lékaře, kariéra, manželství, rodina a společenský život, atd. Umožňuje studentům se učit o současných podmínkách Číny, myšlenkách, o životě současných čínských lidí a to zároveň při jejich studiu čínštiny.

Předmluva a obsah

Ostatní náhled do učebnice

Parametry

Autor
Wang Junyi, Lian Min
Datum publikace
2013-08
Počet stránek
143/72
Verze
1
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-10
7561935730
ISBN-13
9787561935736

Mohlo by vás také zajímat