Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Road to Success: Advanced vol.2
  • Road to Success: Advanced vol.2

Road to Success: Advanced vol.2

520,00 Kč
S DPH

Učebnice čínštiny Advanced následuje po učebnici Lower Advanced of Road to Success,  poskytuje pokročilé komplexní čínské texty.

Obsahuje CD s nahranými všemi texty

Počet
Poslední kus skladem

Tato učebnice čínštiny je bohatým materiálem. Najdete v ní různé žánry: romány, prózu, cestovní poznámky, dokumentární romány, zpravodajství, politické komentáře, projevy, rozhovory, noviny atd. Zaměřuje se zejména na moderní čínské jazykové studium a integraci čínské kultury s jazykovou výukou. Skládá se zee 2 dílů, z nichž každá má 6 lekcí. Každá lekce obsahuje sedm částí: "Background Reading and Practice", "Text", "Word Explanation and Practice", "Grammar Explanation and Practice", "Rhetoric Guide and Practice", "Expression and Writing" and "Extended Space". 
 
Jedná se o druhý díl Advanced. V obsahu této knihy najdete "Historical sites today, Philosophical issues, Westlake culture,A Glimpse of West China, Sustainable Development, My Old Home written by Lu Xun" atd. Po naučení této knihy, se studenti mohou naučit více než 500 nových slov, 29 klíčová slov , 24 sad synonym. Mohou se také dozvědět více o různých aspektech, jako je psaní a rétoriku, o vývoje psaní a vztahu jazyka stylu a psaní. 

Obsah učebnice a lekce 1

Parametry

Autor
Li Xiaoli
Datum publikace
2008-12
Počet stránek
291/8
Verze
1
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-10
7561922531
ISBN-13
9787561922538

Mohlo by vás také zajímat