Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Road to Success: Intermediate vol.2
  • Road to Success: Intermediate vol.2

Road to Success: Intermediate vol.2

385,00 Kč
S DPH

Učebnice čínštiny Intermediate následuje po Lower Intermediate of Road to Success, poskytuje komplexní středně pokročilé čínské texty a připravuje studenty čínštiny na pokročilou úroveň.

Doprovodná MP3 obsahují záznam na úvodí na texty, texty jiné a nová slova.

Počet
Poslední kus skladem

Tato učebnice čínštiny integruje jazykové znalosti, jazykové schopnosti a sociální kultury. Využívá nejnovější výzkumné úspěchy v oblasti výuky čínštiny jako cizího jazyka (TOCFL) z posledních let. Jedná se o studie morfémů, odstavců, pragmatiky a toho, aby obsah výuky a formy byl úplnější, standardní a inovativní.

Skládá se ze dvou dílů, z nichž každý má 7 lekcí. Každá lekce obsahuje pět částí: "Úvod do textu", "Text", "Nová slova a gramatika", "Cvičení a rozsáhlé čtení". Lekce a nová slova jsou určena do formátů folio, aby usnadnili studentům hledání výslovnosti, významů a zvyklostí nových slov co nejdříve. Dvě rozsáhlé četby jsou připevněny na konci každého textu a poskytují studentům více čínských materiálů, rozšiřuje témata textů, rozšířuje slovní zásobu studentů a rozvíjí jejich jazykové dovednosti a smysly.

Jedná se o druhý díl Intermediate. Jeho obsah zahrnuje mnoho aspektů, jako je například studium v zahraničí, adrenalinové sporty, nářečí, ochrana životního prostředí, pocity, rodina, zaškoláctví dětí, atd. Dále vybrané žánry : próza, rozhovor, atd. Studenti se mohou naučit 550 nových slov, 50 klíčových slov a gramatiku, 20 často používaných morfémů a více než 80 relevantních slov, 20 sad synony a 34 idiomů.

Obsah a náhled do lekce 8


Parametry

Autor
Zhang Wei
Datum publikace
2008-10
Počet stránek
181/10
Verze
1
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561922064

Mohlo by vás také zajímat