Celkem (s DPH): 0,00 Kč

Road to Success: Lower Intermediate vol.2

362,00 Kč
S DPH

Učebnice čínštiny Lower Intermediate poskytuje komplexní středně pokoročilé texty čínštiny. Studenti po tom, co se naučili tuto knihu, vstupují do středně pokročilé fáze, mezistupně.

Obsahuje CD s texty a novými slovy.

Počet
Poslední kus skladem

Tato kniha integruje jazykové znalosti, jazykové schopnosti a sociální kultury. Využívá nejnovější výzkumné úspěchy v oblasti Teaching Chinese as a Foreign Language (TOCFL) z posledních let, jako je studie morfém, odstavců, pragmatik, toho aby obsah výuky a forma byla úplnější, standardní a inovativní.

Skládá se ze dvou dílů, z nichž každý má 7 lekcí. Každá lekce obsahuje pět částí: "Úvod do textu", "Text", "Nová slova a gramatika", "Cvičení a rozsáhlé čtení". Lekce a nová slova jsou připojena do formátů folio, aby se usnadnilo studentům najít výslovnosti, významy a zvyklosti nových slov co nejdříve, při studiu textů. Dvě rozsáhlé četby jsou dány na konec každého textu a poskytuje studentům více materiálů čínštiny, aby rozšířil témata textů, rozšířil slovní zásobu studentů a rozvíjel jejich jazykové smysly a dovednosti.

Jedná se o druhý díl pro mírně pokročilé studenty. Obsah zahrnuje mnoho aspektů a to jako je Zúčtování nedorozumění, Pojmenování svého syna, Co je to "štěstí", Sportovní hvězda-Yao Ming, otec-dítě vztah, Match-making, ekonomické vyhlídky Číny v budoucích 10 letech atd. Studenti se mohou dostat až k 500 novým slovům, téměř 40 klíčovým slovaům nebo gramatice, 24 běžně používaných morfémy a téměř 100 relevantní slova, 27 sad synonym a více než 30 idiomů.

Obsah a lekce 8

Parametry

Autor
Sui Yan
Datum publikace
2008-10
Počet stránek
155/8
Verze
1
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-10
7561922071
ISBN-13
9787561922071

Mohlo by vás také zajímat