Celkem (s DPH): 0,00 Kč

Road to Success: Lower Intermediate vol.2

362,00 Kč

Učebnice čínštiny Lower Intermediate poskytuje komplexní středně pokoročilé texty čínštiny. Studenti po tom, co se naučili tuto knihu, vstupují do středně pokročilé fáze, mezistupně.

Obsahuje CD s texty a novými slovy.

Počet
Poslední kus skladem

Tato kniha integruje jazykové znalosti, jazykové schopnosti a sociální kultury. Využívá nejnovější výzkumné úspěchy v oblasti Teaching Chinese as a Foreign Language (TOCFL) z posledních let, jako je studie morfém, odstavců, pragmatik, toho aby obsah výuky a forma byla úplnější, standardní a inovativní.

Skládá se ze dvou dílů, z nichž každý má 7 lekcí. Každá lekce obsahuje pět částí: "Úvod do textu", "Text", "Nová slova a gramatika", "Cvičení a rozsáhlé čtení". Lekce a nová slova jsou připojena do formátů folio, aby se usnadnilo studentům najít výslovnosti, významy a zvyklosti nových slov co nejdříve, při studiu textů. Dvě rozsáhlé četby jsou dány na konec každého textu a poskytuje studentům více materiálů čínštiny, aby rozšířil témata textů, rozšířil slovní zásobu studentů a rozvíjel jejich jazykové smysly a dovednosti.

Jedná se o druhý díl pro mírně pokročilé studenty. Obsah zahrnuje mnoho aspektů a to jako je Zúčtování nedorozumění, Pojmenování svého syna, Co je to "štěstí", Sportovní hvězda-Yao Ming, otec-dítě vztah, Match-making, ekonomické vyhlídky Číny v budoucích 10 letech atd. Studenti se mohou dostat až k 500 novým slovům, téměř 40 klíčovým slovaům nebo gramatice, 24 běžně používaných morfémy a téměř 100 relevantní slova, 27 sad synonym a více než 30 idiomů.

Obsah a lekce 8

Parametry

Autor
Sui Yan
Datum publikace
2008-10
Počet stránek
155/8
Verze
1
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-10
7561922071
ISBN-13
9787561922071

Mohlo by vás také zajímat