Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Road to Success: Intermediate vol.1
  • Road to Success: Intermediate vol.1

Road to Success: Intermediate vol.1

361,00 Kč
S DPH

Intermediate, následuje po Lower Intermediate of Road to Success, poskytuje komplexní čínské texty a připravuje tak studenty do pokročilého studia čínštiny.

Doprovodné CD obsahuje nahrávku textů a nových slov.

Počet
Poslední kus skladem

Tato kniha integruje jazykové znalosti, jazykové schopnosti a sociální kultury. Využívá nejnovější výzkumné úspěchy v oblasti výuky čínštiny jako cizího jazyka (TOCFL) z posledních let. Jedná se o studie morfémů, odstavců, pragmatiky a toho, aby obsah výuky a formy byl úplnější, standardní a inovativní.

Skládá se ze dvou dílů, z nichž každý má 7 lekcí. Každá lekce obsahuje pět částí: "Úvod do textu", "Text", "Nová slova a gramatika", "Cvičení a rozsáhlé čtení". Lekce a nová slova jsou určena do formátů folio, aby usnadnili studentům hledání výslovnosti, významů a zvyklostí nových slov co nejdříve. Dvě rozsáhlé četby jsou připevněny na konci každého textu a poskytují studentům více čínských materiálů, rozšiřuje témata textů, rozšířuje slovní zásobu studentů a rozvíjí jejich jazykové dovednosti a smysly.

Toto je první díl Intermediate. Obsah této učebnice čínštiny zahrnuje mnoho aspektů, jako je ochrana životního prostředí, emocionální komunikace, jazykové znalosti, nadnárodní, podání žádosti o zaměstnání. Z výběru jsou tam např. prózy, eseje, dramata atd. Studenti se mohou naučit 450 nových slov, 55 klíčových slov a gramatiku, 23 běžně používané morfémy a více než 80 relevantních slov, 25 souborů synonym a 27 idiomů.

Obsah a náhled na lekci 1

Parametry

Autor
Wang Junyi
Datum publikace
2008-08
Počet stránek
154
Verze
1
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-10
7561921739
ISBN-13
9787561921739

Mohlo by vás také zajímat