Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Road to Success: Advanced vol.1
  • Road to Success: Advanced vol.1

Road to Success: Advanced vol.1

521,00 Kč
S DPH

Advanced následuje učebnici čínštiny Lower Advanced of Road to Success. Poskytuje pokročilé komplexní čínské texty.

Přiloženo doprovodné CD s nahrávkami textů, poslechovými cvičeními, novými slovy.

Počet
Poslední kus skladem

Tato učebnice čínštiny je bohatým materiálem. Najdete v ní různé žánry: romány, prózu, cestovní poznámky, dokumentární romány, zpravodajství, politické komentáře, projevy, rozhovory, noviny atd. Zaměřuje se zejména na moderní čínské jazykové studium a integraci čínské kultury s jazykovou výukou. Skládá se zee 2 dílů, z nichž každá má 6 lekcí. Každá lekce obsahuje sedm částí: "Background Reading and Practice", "Text", "Word Explanation and Practice", "Grammar Explanation and Practice", "Rhetoric Guide and Practice", "Expression and Writing" and "Extended Space". 

Toto je první část Advanced. V obsahu najdete Mountain Patrol, Beijing Opera and Life, Hakka Earth Building, Exploration and Discovery, Beloved Father and Population Strategies etc. Každý díl Advanced má 24 lekcí. Celkem jsou dva díly.

Po naučení této učebnice, mohou se studenti znát více než 500 nových slov, 30 klíčových slov, 24 sad synonym. Mohou se také naučit více psát, mluvit, něco o metodě vývoje psaní a vztahu jazyka ke stylu a psaní.

OBSAH A NÁHLED DO LEKCE 1

Parametry

Autor
Zhao Dongmei
Datum publikace
2008-08
Počet stránek
258/10
Verze
1
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-10
7561921772
ISBN-13
9787561921777

Mohlo by vás také zajímat