Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Road to Success: Lower Intermediate vol.1
  • Road to Success: Lower Intermediate vol.1

Road to Success: Lower Intermediate vol.1

360,00 Kč
S DPH

Lower Intermediate 1 poskytuje komplexní pokročilé texty čínského jazyka. Po zvládnutí této knihy studenti vstupují do mezistupně se svou znalostí čínštiny.

Doprovodné CD obsahuje nahrávku úvodního textu, texty a nová slova.

Počet
Poslední kus skladem

Tato kniha integruje jazykové znalosti, jazykové schopnosti a sociální kulturu. Využívá nejnovější výzkumné úspěchy v oblasti výuky čínštiny jako cizího jazyka (TOCFL) za posledních let, jako jsou studie na morfémy, odstavce, pragmatika, tak celkově, aby obsah výuky a forma byla úplnější, standardní a inovativní.

Skládá se ze dvou dílů, z nichž každý má 7 lekcí. Každá lekce obsahuje pět částí: "Úvod do textu", "Text", "Nová slova a gramatika", "Cvičení a rozsáhlé čtení". Lekce a nová slova jsou určena do formátů, která mají usnadnit studentům najít výslovnost, významy a zvyklosti nových slov co nejdříve. Dvě rozsáhlé četby jsou připevněny na konci každého textu a poskytnou studentům více materiálů čínštiny, která rozšiřuje témata textů, rozšířuje slovní zásobu studentů a rozvíjí jejich jazykové smysly.

Toto je první první část knihy Road to Success pro mírně pokročilé. Obsah zahrnuje mnoho aspektů jako je rodinný život, čelí frustraci, ochraně divoké zvířě, okolníí vztahy, zátěž žáků základních škol a hospodářského života atd. Studenti se mohou učit více než 300 nových slovíček, 51 klíčová slov a gramatiku, 26 často použité morfémy a přes 100 relevantní slova, 25 sad synonym a téměř 20 idiomů.

Obsah a ukázka lekce 1

Parametry

Autor
Huang Danna
Datum publikace
2008-08
Počet stránek
155/7
Verze
1
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-10
7561921748
ISBN-13
9787561921746

Mohlo by vás také zajímat