Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Advanced Chinese for Humanities (Ⅰ)
  • Advanced Chinese for Humanities (Ⅰ)

Advanced Chinese for Humanities 1

2 208,00 Kč

Tato učebnice čínštiny je pro zkušenější studenty čínštiny. Je vhodná pro studenty pokročilejších ročníků studia čínštiny. Kniha obsahuje 2 sekce, a to:

  • pět tisíc let čínského národa
  • a svět humanitních věd.

Každá sekce se skládá ze 5 lekcí a každá lekce obsahuje text, nová slova, rozšířené čtení, dialog, používání slov a věty a cvičení atd.

Počet
Poslední kus skladem

Text je vybrán a založen na čínské historii a kultuře, ale také podobnosti a kontrasty mezi čínskou a zahraniční kulturou. Témata zahrnují tvorbu vesmíru, čínské tradiční festivaly, čínské historické a kulturní celebrity, idiomové příběhy a tradiční kulturu. Klasické a současné spisovatelské práce lze nalézt v této učebnici. Texty a rozšířená čtení zaměření na psané jazykové vzdělávání; dialogy a idiomové příběhy o mluveném jazykovém výcviku. Tato učebnice, obohacená v humanitních oborech, může nejen vyškolení jazykových dovedností studentů, ale také posílit pochopení čínských dějin a kultury ze strany studentů.

O autorovi

Zhirong Wang obdržel její B.A. v čínském jazyce a literatuře na pekingské univerzitě. Do Columbie University nastoupila a vyučovala všechny úrovně kurzů čínštiny. Je autorem několika publikací o čínském jazyce, včetně An Elementary Chinese Reader (1 a 2) (Peking University Press, 2004).

Parametry

Autor
Zhirong Wang
Datum publikace
2016-05
Počet stránek
188
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561945100

Mohlo by vás také zajímat