Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Čínský ráj (Česká edice) - pracovní sešit 3 (druhé vydání)
  • Čínský ráj (Česká edice) - pracovní sešit 3 (druhé vydání)

Čínský ráj (Česká edice) - pracovní sešit 3 (druhé vydání)

618,00 Kč
S DPH

Pracovní sešit 3 české edice odpovídající učebnici 3, včetně šesti jednotek, 12 lekcí.

Počet

Každá lekce poskytuje 6-8 cvičení, které spadají do čtyř částí - čínské Pinyin, čínské znaky, slova a konverzace, které jsou podporovány dynamickými a inovativními ilustracemi a vzory a jsou živé a zajímavé formy, vč. umisťování samolepek, barvení, a řešení bludišť atd. Existují kromě toho i řemeslné činnosti související s tématem. Na konci knihy jsou stránky se samolepkami.

Čínský ráj je řada základních čínských učebnic pro děti zaměřených na studenty základních škol v jiných než-li čínských zemích. Jako klíčový projekt pro tvorbu učebnic schvalovanou organizací Hanban. První anglické vydání bylo vydáno v roce 2005, následovalo posloupnost 45 jazykových vydání knih úrovně 1. Série se v současné době prodává do více než 50 zemí a oblastí světa, byly tyto učebnice čínštiny široce používány v zahraničí v primárních a středních školách a staly se nejoblíbenějšími čínskými učebnicemi pro děti v zahraničí.

Od roku 2013 Beijing Language and Culture University Pres začal revidovat publikované knihy a sestavovat následné kroky. Druhé vydání celé série má celkem šest úrovní, které jsou vhodné pro studenty 1. až 6. stupně v základních školách mimo Čínu a na mezinárodních školách v Číně. Každá úroveň obsahuje jednu učebnici (s CD), jeden sešit (s CD), jednu sadu slovních karet (pro všechny jazykové vydání), jednu knihu učitele (pro všechny jazykové edice), jednu odpovídající čtečku, jednu sadu testů, a čtyři multimediální CD-ROM.

Parametry

Autor
Liu Fuhua, Wang Wei, Zhou Fang, Li Dongmei
Datum publikace
2015-10
Počet stránek
79
Verze
2
Jazyková edice
česká
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561942581

Mohlo by vás také zajímat