Čínský ráj (Česká edice) - pracovní sešit 3 (druhé vydání) Zobrazit větší

Čínský ráj (Česká edice) - pracovní sešit 3 (druhé vydání)

Nový produkt

Pracovní sešit 3 české edice odpovídající učebnici 3, včetně šesti jednotek, 12 lekcí.

Více informací

618,00 Kč

Parametry

AutorLiu Fuhua, Wang Wei, Zhou Fang, Li Dongmei
Datum publikace2015-10
Počet stránek79
Verze2
Jazyková edicečeská
Typkniha + CD
KategorieČínský jazyk
ISBN-139787561942581

Více informací

Každá lekce poskytuje 6-8 cvičení, které spadají do čtyř částí - čínské Pinyin, čínské znaky, slova a konverzace, které jsou podporovány dynamickými a inovativními ilustracemi a vzory a jsou živé a zajímavé formy, vč. umisťování samolepek, barvení, a řešení bludišť atd. Existují kromě toho i řemeslné činnosti související s tématem. Na konci knihy jsou stránky se samolepkami.

Čínský ráj je řada základních čínských učebnic pro děti zaměřených na studenty základních škol v jiných než-li čínských zemích. Jako klíčový projekt pro tvorbu učebnic schvalovanou organizací Hanban. První anglické vydání bylo vydáno v roce 2005, následovalo posloupnost 45 jazykových vydání knih úrovně 1. Série se v současné době prodává do více než 50 zemí a oblastí světa, byly tyto učebnice čínštiny široce používány v zahraničí v primárních a středních školách a staly se nejoblíbenějšími čínskými učebnicemi pro děti v zahraničí.

Od roku 2013 Beijing Language and Culture University Pres začal revidovat publikované knihy a sestavovat následné kroky. Druhé vydání celé série má celkem šest úrovní, které jsou vhodné pro studenty 1. až 6. stupně v základních školách mimo Čínu a na mezinárodních školách v Číně. Každá úroveň obsahuje jednu učebnici (s CD), jeden sešit (s CD), jednu sadu slovních karet (pro všechny jazykové vydání), jednu knihu učitele (pro všechny jazykové edice), jednu odpovídající čtečku, jednu sadu testů, a čtyři multimediální CD-ROM.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napište recenzi

Čínský ráj (Česká edice) - pracovní sešit 3 (druhé vydání)

Čínský ráj (Česká edice) - pracovní sešit 3 (druhé vydání)

Pracovní sešit 3 české edice odpovídající učebnici 3, včetně šesti jednotek, 12 lekcí.

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: