Celkem (s DPH): 0,00 Kč

Čínský ráj (Česká edice) - učebnice 3 (druhé vydání)

660,00 Kč

Jedná se o učebnici 3 českého vydání s 12 lekcemi. Každá lekce vyučuje 1-2 čínské znaky, asi 10 nových slov a jednu základní větu.

Počet

Konkrétně obsah zahrnuje interaktivní větné vzory, nová slova, výuku čínských znaků, vysvětlení čínské kultury v rodném jazyce žáka ilustracemi, řemesel, písní, příběhů a dalších her a aktivit. Po dokončení této knihy budou studenti schopni říci několik jednoduchých vět, zpívat písně čínských dětí a získají nějaké znalosti o čínské kultuře.

Čínský ráj je řada základních čínských učebnic pro děti zaměřených na studenty základních škol v jiných než-li čínských zemí. První anglické vydání bylo vydáno v roce 2005, následovalo posloupnost 45 jazykových vydání knih úrovně 1. Série se v současné době prodává do více než 50 zemí a jsou široce používány v zahraničí v základních a středních školách a staly se nejoblíbenějšími čínskými učebnicemi pro děti v zahraničí.

Od roku 2013 Beijing Language and Culture University Press začal revidovat publikované knihy a sestavovat následné kroky. Druhé vydání celé série má celkem šest úrovní, které jsou vhodné pro studenty 1. až 6. stupně v základních školách mimo Čínu a na mezinárodních školách v Číně. Každá úroveň obsahuje jednu učebnici (s CD), jeden sešit (s CD), jednu sadu slovních karet (pro všechny jazykové vydání), jednu knihu učitele (pro všechny jazykové edice), jednu odpovídající čtečku, jednu sadu testů, a čtyři multimediální CD-ROM.

Parametry

Autor
Liu Fuhua, Wang Wei, Zhou Fang, Li Dongmei
Datum publikace
2015-10
Počet stránek
90
Verze
2
Jazyková edice
česká
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561942574

Mohlo by vás také zajímat