Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Čínský ráj (Česká edice) - studentova kniha (druhé vydání)
  • Čínský ráj (Česká edice) - studentova kniha (druhé vydání)

Čínský ráj (Česká edice) - studentova kniha (druhé vydání)

428,00 Kč
S DPH

V této učebnici čínštiny najdete interaktivní vzorové věty, nová slova, výuku čínských znaků, ilustrativní úvod k čínské kultuře a jazyku, různé hry a aktivity jako jsou ruční práce, písně a příběhy. Obsahuje 6 jednotek, celkem 12 lekcí. Každá lekce obsahuje 1 nebo 2 čínské znaky, asi 10 frází a 1 vzor základní věty.

Počet

Po dokončení této učebnice čínštiny může student složit jednoduché věty, zpívat písně čínských dětí a vědět něco o čínské kultuře.

Čínský ráj je řada učebnic základních čínských učebních materiálů pro děti. Na základě kognitivních a psychologických charakteristik dětí integruje výuku jazyků a kultury, odbornou přípravu s intelektuálním rozvojem. Kombinuje různé formy učení, jako je sledování, poslech a mluvení se zpěvem a hraním her, motivující děti, aby používaly jejich oči, uši, ústa, mozky a těla, aby se učili a užívali čínštinu zábavně a uvolněně.

O autorovi

Liu Fuhua, pracuje v Jilin University, je viceprezidentem Vysoké školy humanitních a mezinárodních jazykových škol a vedoucím kandidátů na doktorské studia. Je autorem mnoha monografií a čínských učebnic, včetně Sociolinguistics, Saussure and Structuralism Linguistics, Monkey King Chinese and A Training Course in Chinese Phonetics. Všichni ostatní autoři jsou učiteli Mezinárodní jazykové školy Jilin University.

2019-03-06

Parametry

Autor
Liu Fuhua, Wang Wei, Zhou Ruian, Li Dongmei
Datum publikace
2010-03
Počet stránek
65
Verze
2
Jazyková edice
česká
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561925683

Mohlo by vás také zajímat