Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Čínština pro západní medicínu - Poslech a mluvení
  • Čínština pro západní medicínu - Poslech a mluvení

Čínština pro západní medicínu - Poslech a mluvení

418,00 Kč
S DPH

Toto hlavní učebnice čínštiny pro západní medicínu. Kniha pomáhá studentům k posílení jazykových a odborných základů pro jejich další studia medicíny. Objem poslechových skriptů a referenčních odpovědí v knize jsou zahrnuty do MP3 CD.

Počet
Poslední kus skladem

15 hodin v knize odpovádá různým odvětvím lékařské vědy;
Každá lekce se skládá z poslechu dvů materiálů, z nichž má jeden rozhovor mezi lékařem a pacientem v ambulanci, na oddělení, nebo na operačním sále, atd
a druhý, který se točí kolem výuky medicíny a komunikace a konzultace s tím související, jako jsou lékařské přednášky, telefonáty a rozhovory s odborníky atd. 

Tato série učebnice učebnic je vhodná pro studenty se základní znalostí čínštiny, kteří studují vědu, západní medicínu, obchod, tradiční čínskou medicínu a nebo další relevantní akademické předměty v Číně. Cílem je naučit studenty dovednosti v poslouchání, mluvení, čtení a psaní, které je nezbytné pro jejich studium ve výše zmíněných vědních disciplín a dává jim možnost si osvojit základní slovní zásobu, tvorbu slov, výrazy a větné vzory. Kniha je tedy vhodná také pro jejich přípravu na nadcházející vyšší či vysokoškolské vzdělání.

Předmluva a obsah

Vzorek

O autorovi

Docentka Wang Jun je členem výboru odborníků čínské vlády přidělující stipendia pro cizince "College Prep Education, the Ministry of Education of PRC". Paní Wang je zástupkyně vedoucího na College of International Education, Shandong University.

Parametry

Podtitulek
Chinese for Science and Technology
Autor
Wang Jun
Datum publikace
2013-03
Počet stránek
121/65
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561934692

Mohlo by vás také zajímat