Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Čínština pro západní medicínu - Čtení a psaní
  • Čínština pro západní medicínu - Čtení a psaní

Čínština pro západní medicínu - Čtení a psaní

448,00 Kč
S DPH

Učebnice čínštiny pro západní medicínu, která obsahuje celkem 15 lekcí rozdělených podle implicitních témat a lékařských oborů. Učebnice koresponduje s jinou učebnicí na poslech a mluvení.

Počet

Každá lekce z patnácti se skládá ze šesti částí - "Cíle předmětu", "Zahřívací aktivity", "Příprava na tuto lekci", "Texty a nová slova", "Čtenářské aktivity" a "Studium specifických jazykových dovedností". Každá lekce obsahuje tři texty:

rostoucí v nesnázích a ukazující různé důrazy;
nová slova jsou hlavně lékařské termíny, které se snaží objevit v knize;
část specifických jazykových dovedností se zaměřuje na výuku slovní stavebních pravidel lékařských pojmů a některých běžných vzorů vět.

Kniha odhaluje vlastnosti výuky z různých hledisek.

Tato série učebnice je vhodná pro studenty se základní znalostí čínštiny, kteří studují vědu, západní medicínu, obchod, tradiční čínskou medicínu a nebo další relevantní akademické předměty v Číně. Cílem je naučit studenty dovednosti v poslouchání, mluvení, čtení a psaní, které je nezbytné pro jejich studium ve výše zmíněných vědních disciplín a dává jim možnost si osvojit základní slovní zásobu, tvorbu slov, výrazy a větné vzory. Kniha je tedy vhodná také pro jejich přípravu na nadcházející vyšší či vysokoškolské vzdělání.

Předmluva a obsah

Demo

O autorovi

Docentka Wang Jun je členem výboru odborníků čínské vlády přidělující stipendia pro cizince "College Prep Education, the Ministry of Education of PRC". Paní Wang je zástupkyně vedoucího na College of International Education, Shandong University.

Parametry

Podtitulek
Chinese for Science and Technology
Autor
Wang Jun
Datum publikace
2014-01
Počet stránek
232
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561936115

Mohlo by vás také zajímat