Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Matematika
  • Matematika

Matematika

539,00 Kč
S DPH

Tato učebnice je napsána pro studenty připravující se na studia na vysoké škole se zaměřením na matematiku a také na programy střední školy - počty algebry a analytické geometrie roviny a na znalostí přípravnu např. na funkce a deriváty.

Počet
Poslední kus skladem

Hlavní obsah této knihy:

  1. Každá kapitola obsahuje vzorce, závěry, názorné příklady
  2. Anglické překlady jsou poskytovány pro matematické pojmy, obtížná slova, dlouhé popisy a pokyny;
  3. Obtížné pojmy jsou nahrazeny jednoduššími a hovorovými slovy a slovními vysvětleními s matematickými symboly a vzorci, aby se snížila obtížnost;
  4. Čínské a anglické výslovnosti matematických symbolů a čínskými a anglických matematických pojmů jsou uvedeny v přílohách knihy.

Tato série učebnice je vhodná pro studenty se základní znalostí čínštiny, kteří studují vědu, západní medicínu, obchod, tradiční čínskou medicínu a další relevantní akademické předměty v Číně. Cílem je naučit studenty dovednosti v poslouchání, mluvení, čtení a psaní, které je nezbytné pro jejich studium ve výše zmíněných vědních disciplín a dává jim možnost si osvojit základní slovní zásobu, tvorbu slov, výrazy a větné vzory. Kniha je tedy vhodná také pro jejich přípravu na nadcházející vyšší či vysokoškolské vzdělání.

Náhled do obsahu

Náhled na strany 3 - 8

O autorovi

Xiao Lifeng je učitelem na Fakultě vědy v Tianjin University.

Parametry

Podtitulek
Chinese for Science and Technology
Autor
Guo Fei
Datum publikace
2012-02
Počet stránek
295
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561932315

Mohlo by vás také zajímat