Chemie Zobrazit větší

Chemie

Nový produkt

Tato učebnice čínštiny zahrnuje všechny důležité požadavky na výuku chemie na střední škole v Číně a věnuje pozornost souvislosti s chemickými obory.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

478,00 Kč

Parametry

PodtitulekChinese for Science and Technology
AutorQin Xue
Datum publikace2012-02
Počet stránek229
Jazyková ediceanglická
Typkniha
KategorieČínský jazyk
ISBN-139787561932278

Více informací

Učebnice je napsaná pro studenty, kteří se učí chemii jako přípravný kurz pro jejich další studium v ​​Číně v oblasti vědy, strojírenství, zemědělství nebo medicíně.  

Rysy učebnice:

  1. Vysvětlení jsou uvedeny v jednoduchém jazyce a pojmy, věty a odborné termíny jsou opatřeny anglickými poznámkami a čínským pinyinem;
  2. Každá kapitola má shrnutí klíčových bodů a testové otázky, které májí pomoci studentům přezkoumat a posílit to, co se naučili;
  3. Poznatky o chemických pokusech a odborných termínech jsou uvedeny v přílohách knihy, komentované s pinyinem a v angličtině.

Tato série učebnice je vhodná pro zahraniční studenty v Číně se základní znalostí čínštiny, kteří studují vědu, západní medicínu, obchod, tradiční čínskou medicínu a další relevantní akademické předměty v Číně. Cílem je naučit studenty dovednosti v poslouchání, mluvení, čtení a psaní, které nezbytné pro jejich studium ve výše zmíněných vědních disciplín a dává jim možnost si osvojit základní slovní zásobu, tvorbu slov, výrazy a větné vzory. Kniha je tedy vhodná také pro jejich přípravu na nadcházející vyšší či vysokoškolské vzdělání.

Obsah a strana 1 - 5

O autorovi

Qin Xue je učitelem na Fakultě vědy v Tianjin University.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napište recenzi

Chemie

Chemie

Tato učebnice čínštiny zahrnuje všechny důležité požadavky na výuku chemie na střední škole v Číně a věnuje pozornost souvislosti s chemickými obory.

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: