Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Chemie
  • Chemie

Chemie

478,00 Kč

Tato učebnice čínštiny zahrnuje všechny důležité požadavky na výuku chemie na střední škole v Číně a věnuje pozornost souvislosti s chemickými obory.

Počet
Poslední kus skladem

Učebnice je napsaná pro studenty, kteří se učí chemii jako přípravný kurz pro jejich další studium v ​​Číně v oblasti vědy, strojírenství, zemědělství nebo medicíně.  

Rysy učebnice:

  1. Vysvětlení jsou uvedeny v jednoduchém jazyce a pojmy, věty a odborné termíny jsou opatřeny anglickými poznámkami a čínským pinyinem;
  2. Každá kapitola má shrnutí klíčových bodů a testové otázky, které májí pomoci studentům přezkoumat a posílit to, co se naučili;
  3. Poznatky o chemických pokusech a odborných termínech jsou uvedeny v přílohách knihy, komentované s pinyinem a v angličtině.

Tato série učebnice je vhodná pro zahraniční studenty v Číně se základní znalostí čínštiny, kteří studují vědu, západní medicínu, obchod, tradiční čínskou medicínu a další relevantní akademické předměty v Číně. Cílem je naučit studenty dovednosti v poslouchání, mluvení, čtení a psaní, které nezbytné pro jejich studium ve výše zmíněných vědních disciplín a dává jim možnost si osvojit základní slovní zásobu, tvorbu slov, výrazy a větné vzory. Kniha je tedy vhodná také pro jejich přípravu na nadcházející vyšší či vysokoškolské vzdělání.

Obsah a strana 1 - 5

O autorovi

Qin Xue je učitelem na Fakultě vědy v Tianjin University.

Parametry

Podtitulek
Chinese for Science and Technology
Autor
Qin Xue
Datum publikace
2012-02
Počet stránek
229
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561932278

Mohlo by vás také zajímat