Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Chinese Paradise (2nd Edition) (Česká edice) Workbook 2
  • Chinese Paradise (2nd Edition) (Česká edice) Workbook 2

Čínský ráj (Česká edice) - pracovní sešit, cvičebnice (druhé vydání)

536,00 Kč
S DPH

Toto je pracovní sešit s 12 lekcemi.

Počet

Chinese Paradise je řada dětských základních čínských učebnic zaměřených na studenty základních škol. Je klíčová učebnice projektem Hanban. Jeho první anglické vydání bylo vydáváno v roce 2005, následované řadou 45 jazykových vydání úrovně 1. V současné době série byla prodána do více než 50 zemích a oblastech světa, byla široce používána v základních a středních školách v zahraničí a stala nejpopulárnější dětskou čínskou učebnicí v zámořských oblastech.

Druhé vydání celé série má celkem šest úrovní. Je vhodná pro studenty stupně 1-6 na základních školách v Evropě a na mezinárodních školách v Číně. Každá úroveň se skládá z jedné učebnice (s CD), jeden sešit (s CD), jedna sada slovních karet (na všech jazykových verzích), knihy učitele (pro všechny jazykové verze), odpovídající čtečky, sady testů, a čtyři multimediální CD-ROMy.
Každá lekce obsahuje 6-8 cvičení, které spadá do čtyř sekcí-čínského Pinyinu, čínských znaků, slov a rozhovorů, které jsou podporovány dynamické a inovativní ilustrace a vzorů, živých a zajímavých forem jako je například umístění nálepky, zbarvení, kreslení čar, řešení bludiště, atd. Kromě toho v ní také existují tématicky relevantní řemeslné činnosti. Na konci knihy jsou samolepky.

NÁHLED DO KNIHy 1 

NÁHLED DO KNIHY 2 

2019-03-06

Parametry

Podtitulek
cvičebnice
Autor
Liu Fuhua
Datum publikace
2014-07
Počet stránek
66
Verze
2
Jazyková edice
česká
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561938843
Název
Čínský ráj

Mohlo by vás také zajímat