Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Chemistry Handbook
  • Chemistry Handbook

Chemistry Handbook

392,00 Kč

Chemistry Handbook je malý slovník v sérii "Čínština pro vědu a technologii". Můžete ji použít jako příručku k učebnici chemie nebo ji používat samostatně jako učebnici čínštiny a zdokonalit si čínštinu v oblasti chemie. Vynikající kniha pro studenty, kteří se chystají na studium chemie a spolu s chemií souvisejících studijních oborů (např. medicína) v Číně.

Ke knize je CD s nahrávkami.

Počet
Poslední kus skladem

Zahrnuje více než

  • 500 významných znalosti bodů základních chemických principů, základy chemie, organické chemie, chemických experimentů, chemických výpočtů a další.
  • 821 pojmů
  • 221 často používaných chemických symbolů a 51 běžných čínských výrazů používaných v chemii

Pomáhá studentům řešit obtíže při studiu chemie v čínštině a tak překonat jazykovou bariéru.

Tato série učebnice je vhodná pro zahraniční studenty v Číně se základní znalostí čínštiny, kteří studují vědu, západní medicínu, obchod, tradiční čínskou medicínu a další relevantní akademické předměty v Číně. Cílem je naučit studenty dovednosti v poslouchání, mluvení, čtení a psaní, které nezbytné pro jejich studium ve výše zmíněných vědních disciplín a dává jim možnost si osvojit základní slovní zásobu, tvorbu slov, výrazy a větné vzory. Kniha je tedy vhodná také pro jejich přípravu na nadcházející vysokoškolské vzdělání.

Obsah a náhled na stránky 10 - 13

Parametry

Podtitulek
Chinese for Science and Technology
Autor
Qin Xue
Datum publikace
2013-02
Počet stránek
360
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561934555

Mohlo by vás také zajímat