Celkem (s DPH): 0,00 Kč
Winning in China - Středně pokročilý
  • Winning in China - Středně pokročilý

Winning in China - Pokročilý

388,00 Kč
S DPH

Pokoročilý díl této učebnice obchodní čínštiny se skládá z 8 částí, s celkem 16 lekcí, které zahrnují následující témata:
"výběrová řízení a nabídky", "výhradní zástoupení", "průzkum trhu", "podpora prodeje", "cizí investice", "investice v zámoří" "zákon o ochranné známce a duševním vlastnictví" a "nové obchodní ochrany".

Počet

Texty v tomto svazku jsou business-orientované a specializované integrující odborné znalosti, pracovní dovednosti a studium čínského jazyka do systematického celku.

Winning in China-Obchodní čínština je řada učebnic speciálně napsaná pro absolventy EU-China Managers Exchange and Training Programme a pro další studenty obchodní čínštiny bez jakékoliv předchozí znalosti čínštiny. Řada má celkem tři úrovně, z nichž základní úroveň se skládá ze tří učebnic, doplněné dvěma nezávislými díly: Výslovnost a čínské znaky pro použití v základní fázi. Všechny texty jsou psány v business-orientované čínštině a točí se kolem obchodních témat a situací.

Má bohatou škálu cvičení, které jsou založené na zvláště autentických úlohách, které jsou zajímavé a praktické. Učebnice jsou tištěny ve dvou barvách a jsou doprovázeny audio CD.

Obsah a lekce 1

Parametry

Datum publikace
2011-02
Počet stránek
232
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561929780

Mohlo by vás také zajímat