Celkem (s DPH): 0,00 Kč
  • Sleva!
Business Chinese Conversation díl 2 [Začátečnický] - učebnice s CD
  • Business Chinese Conversation díl 2 [Začátečnický] - učebnice s CD

Business Chinese Conversation díl 2 [Začátečnický] - učebnice s CD

368,00 Kč
S DPH

Tato učebnice čínštiny je navazujícím druhým dílem, vhodným pro studenty, kteří se s prvním dílem začali učit čínsky pro jejich zájem o studování čínského jazyka z obchodních důvodů a chtějí se po nastudování všech 6 učebnic dorozumět - hovořit obchodní čínštinou. Tento díl také obsahuje CD s nahrávkami.

Počet
Vyprodáno

Vhodná pro úplné začátečníky čínštiny nebo studenty na základní úrovni. Série se soustředí na každodenní pracovní život a poskytuje bohatý a praktický obsah. Celkem 24 lekcí v učebnici. Dvě lekce jako relace rozdělující denní podnikatelský život do více vrstev. Pro každou z nichž jsou k dispozici dva texty, které pomáhají žákům pochopit a vyjádřit své myšlenky. Kombinuje výuku ve třídě a praxi mimo třídu. Poté, co studenti dokončí studium dvou textů "vnitřní třída" a "venkovní třída", zvládnou každodenní jazyk jedné vrstvy. Přiloženy anglické překlady textů, aby pomohly studentům získat lepší porozumění a byli schopni čínštinu lépe používat.

Živý styl výuky vyvolá zájem studentů, zapojí je do aktivního učení, pomáhá jim zvládnout mluvenou obchodní čínštinu v krátkém časovém období. Po dokončení tohoto dílu, si studenti osvojí čínskou fonetiku a 12 každodenních frází ve obchodních situacích.

Obsah učebnice, lekce 1

Parametry

Autor
Huang Weizhi
Datum publikace
2007-11
Počet stránek
271
Jazyková edice
anglická
Typ
kniha + CD
Kategorie
Čínský jazyk
ISBN-13
9787561919200

Mohlo by vás také zajímat