3. edice

Jako druhá generace série Practical Chinese Reader představuje New Practical Chinese Reader (NPCR) řadu komplexních čínských učebních materiálů pro dospělé studenty v studující mimo Čínu, tedy pro studenty s jiným mateřským jazykem. Obě generace společně vyvíjely vliv v mezinárodních čínských učebních kruzích již více než 30 let. Jeho třetí vydá...

Jako druhá generace série Practical Chinese Reader představuje New Practical Chinese Reader (NPCR) řadu komplexních čínských učebních materiálů pro dospělé studenty v studující mimo Čínu, tedy pro studenty s jiným mateřským jazykem. Obě generace společně vyvíjely vliv v mezinárodních čínských učebních kruzích již více než 30 let. Jeho třetí vydání se zaměřuje na několik zahraničních studentů, kteří vyprávějí zajímavé příběhy o svém životě a přátelství se svými čínskými přáteli a učiteli v Číně.

Revize týkající se třetího vydání se řídí cílem "snadněji se učit" pro studenty a "pohodlněji používat" pro učitele a pro udržování pedagogiky "integrace struktury, funkce a kultury", dále s cílem usilovat o rozvoj studentů, komplexní využití čínského jazyka, zejména schopnost interkulturní komunikace, prostřednictvím učení jazykových struktur, funkcí a příslušných kulturních znalostí, jakož i školení v oblasti poslechu, mluvení, čtení a písemných dovedností.

Zobrazit

3. edice Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek